Co zrobić aby organizacja wesela nas nie przytłoczyła?

Co zrobić aby organizacja wesela nas nie przytłoczyła?

Ślub i wesele to przełomowy moment w życiu każdego człowieka. To dlatego należy zadbać o to, aby cała ceremonia przebiegła bez zbędnych zakłóceń, a wesele na długo pozostało w pamięci. Każdy, kto ma ten dzień już za sobą, z całą pewnością przyzna, że dopięcie wszystkiego na ostatni guzik naprawdę kosztuje dużo nerwów. To dlatego warto już wcześniej znaleźć odpowiednie miejsce, w którym organizacja wesela będzie samą przyjemnością i jednocześnie będzie miało się pewność, że faktycznie jest to najlepsze, możliwe miejsce. To dlatego warto sprawdzić ofertę agroturystyki Stary Folwark, która zajmuje się przygotowywaniem takich ceremonii.

Organizacja wesela – wszystko pod kontrolą

Dużym ułatwieniem jest fakt, iż na stronie Starego Folwarku od razu można znaleźć aktualną ofertę przygotowaną specjalnie dla przyszłych małżonków. Dzięki temu zaoszczędzić można wiele czasu i od razu dowiedzieć się, w jaki sposób organizowane są tutaj wesela. Na uwagę zasługuje już samo miejsce. Stary Folwark znajduje się bowiem na wsi i otoczony jest parkiem dworskim. Leży w bezpośrednim pobliżu dużych miast, takich jak Żary oraz Żagań. Weselni goście mogą bawić się na przestronnej sali bankietowej o powierzchni aż 300 metrów kwadratowych! To dlatego jest to doskonałe miejsce nawet dla osób, które decydują się na zaproszenie sporej ilości gości. 300 metrowa sala z powodzeniem może pomieścić ponad 100 gości.

Co znaleźć można w ofercie weselnej Starego Folwarku?

Z całą pewnością od razu warto zapoznać się z tym, co oferuje agroturystyka. Tak jak już było wspomniane, duża sala balowa z powodzeniem może pomieścić około 120 gości. Ważny jest także fakt, iż sala wynajmowana jest na wyłączność. Dzięki temu można mieć całkowitą pewność, że w trakcie zabawy nikt obcy nie wtargnie na parkiet. Organizatorzy zajmują się także dekoracją sali. Wśród takich ozdób znajdą się więc pokrowce na krzesła w odcieniu ecru oraz odpowiednie przygotowanie stołów. Jeśli wesele ma odbyć się latem, do dyspozycji gości zostaje przeznaczony także taras o powierzchni 550 metrów kwadratowych. Obecne jest także tradycyjne powitanie pary młodej, czyli tak jak nakazuje tradycja, chlebem, solą oraz winem musującym. Para młoda, może skorzystać także z przeznaczonego dla nich, luksusowego apartamentu, a rankiem zamówić do pokoju pyszne śniadanie. Tym, którzy lubią oryginalne rozwiązania, z całą pewnością spodoba się także możliwość dojechania do folwarku bryczką. Jest to z reguły atrakcja, z której bardzo chętnie korzystają pary nowożeńców, ale nie tylko. Organizacja wesel w takim miejscu z pewnością uczyni ten dzień wyjątkowym.

Dodaj komentarz