Jak brać udział w konkursach i promować własne w sieci?

Jak brać udział w konkursach i promować własne w sieci?

Konkursy lubi każdy. Możliwość wygrania ciekawej nagrody, adrenalina związana z uczestnictwem w zabawie, radość po zwycięstwie  – wszystko to zachęca do wzięcia udziału w konkursach. Współcześnie zabaw tego typu jest bardzo dużo. Wygrać można książki, gry komputerowe, sportowe buty, samochody, biżuterię, sesje zdjęciowe, a nawet zagraniczne wycieczki. Czy możliwość pojechania na kilkudniową wycieczkę w ciepłe kraje całkowicie za darmo nie brzmi zachęcająco? Wystarczy zrobić tak niewiele, żeby mieć szansę na bycie w gronie szczęśliwców. Trzeba tylko zacząć działać!

Z pomocą przychodzą internetowe konkursy. E-konkursy to miejsce gdzie możesz znaleźć idealny konkurs dla siebie, ale także wypromować swój własny konkurs. Jak to zrobić? Tłumaczmy poniżej.

I Ty możesz wygrać!

Najgorszym błędem jest bierność. Nie robiąc nic, wiele okazji przechodzi obok Ciebie. Wzięcie udziału w konkursie to tak naprawdę nic wielkiego. Konkursów nie musisz nawet szukać po stronach internetowych. E-Konkursy to strona internetowa, która w jednym miejscu zgromadza konkursy, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Co musisz więc zrobić, aby dać sobie szansę na wygraną? Wystarczy wejść na stronę internetową i wybrać kategorię, która Cię interesuje. Na e-Konkursy znajdziesz konkursy fotograficzne, lokalne, sms-owe, plastyczne, na Facebook-u i wiele, wiele innych. Po wybraniu interesującej kategorii, należy wybrać zabawę która jest dla Ciebie najlepsza i wykonać zadanie konkursowe. Wiele z nich jest naprawdę bardzo prostych i zajmie Ci jedynie kilka chwil. Po wykonaniu powyższych kroków możesz usiąść wygodnie i czekać. Znalazłeś się w gronie osób, które być może polecą na weekend do Paryża, albo na długie wakacje do ciepłych krajów. Czy nie było to proste? Spróbuj swojego szczęścia i pomyśl, jaka będzie Twoja radość, jeżeli uda Ci się wygrać.

Wypromuj swój konkurs!

E-Konkursy to nie tylko miejsce dla osób poszukujących konkursów. Jeżeli zorganizowałeś konkurs, ale nie wiesz, gdzie go wypromować, to jest to miejsce właśnie dla Ciebie. Na stronie e-Konkursy możesz zareklamować swoją zabawę, zdobywając kolejnych uczestników. Droga do promocji jest naprawdę bardzo prosta. Żeby zacząć działać, nie musisz nawet zakładać konta w serwisie. Wystarczy jedynie wypełnić formularz znajdujący się w zakładce “Dodaj konkurs”. Po uzupełnieniu niezbędnych informacji, zaczniemy promować Twoje przedsięwzięcie. Tym samym, zadowolone będą obie strony – Ty, bo zdobędziesz nowych uczestników, oraz uczestnicy, bo zyskają szansę na wzięcie udziału w nowym, interesującym konkursie. Nie zastanawiaj się i spraw, że Twój konkurs stanie się popularny!

Dodaj komentarz