Wakacje first minute

Wakacje first minute

O ile o popularności wakacji last minute nie trzeba nikogo przekonywać, o tyle wakacje first minute mogą być dla wielu z nas nowością. Zatem chcielibyśmy was choć pokrótce przybliżyć pojęcie wakacji first minute i pokazać, że nie tylko dla spóźnialskich biura podróży przygotowały fajną ofertę.

Wakacje last minute

Dobrze znane wszystkim, bardzo popularne wakacje last minut, kupujemy na krótko przed planowanym terminem urlopu. Poprzez to, że decydujemy się na wczasy na ostatnia minute możemy liczyć na znacznie obniżki. cena może być o kilkadziesiąt procent niższa niż cena katalogowa. Zatem dwie osoby jada na wakacje w cenie jednej tylko dzięki temu, że zdecydowały się na wybór na krótko przed planowanym terminem. Biuro podróży woli bowiem zarobić mniej, aniżeli nie sprzedać wszystkich dostępnych miejsc.

Wakacje last minute nie dla wszystkich

Wakacje last minute nie są jednak dla wszystkich. Obniżka ceny o ponad połowę z pewnością jest kuszącą opcją. Jednak w dalszym ciągu nie tylko cena jest elementem, którym przekonamy do siebie wszystkich potencjalnych klientów. Nie wszyscy bowiem lubią czekać z podejmowaniem decyzji i planowanie urlopu praktycznie do ostatniego dnia. Wielu ludzi woli mieć już wszystko zaplanowane i dopięte na ostatni guzik. Przygotowania na ostatnią chwilę są dla nich koszmarem. Fakt, że nie maja jeszcze wykupionych wakacji, a urlop już za miesiąc, byłby dla nich zbędnym stresem.

Wakacje first minute

Biura podróży chcąc poszerzyć grono swoich klientów, również tej grupie musiały zaproponować korzystne rozwiązanie. Niezależnie od tego czy planujemy wakacje z wyprzedzeniem czy decyzję podejmujemy na ostatnią chwilę, jeśli tylko możemy, chcemy zaoszczędzić. Po co wydawać więcej, skoro można mniej. Na przeciw osobom, które planują wszystko z wyprzedzeniem wychodzą wakacje first minute, czyli w dosłownym tłumaczeniu na pierwszą minutę. W tym przypadku kupujemy wakacje jakoby w przedsprzedaży. Wyprzedzenie jest tu znaczące. Wakacje first minute rezerwujemy np. we wrześniu tego roku, na sierpień roku następnego. Zatem wyprzedzenie jest znaczące i nie każdy może przewidzieć, czy na pewno będzie mógł w tym terminie wylecieć na wakacje.

Cena wakacji first minute i duży wybór

Z tego powodu biura podróży oferują wakacje first minute w znacznie obniżonej cenie. Możemy liczyć na rabat wysokości nawet 5o%, a przy tym wybierać z całej oferty biura podróży, gdyż jest to czas, kiedy żadna z wycieczek nie jest jeszcze wyprzedana.  Poza obniżką ceny katalogowej, potencjalni klienci mogą liczyć także na inne bonusy, w których wymyślaniu prześcigają się biura podróży aby zapewnić sobie klientów, takie jak: darmowe ubezpieczenie, zniżki dla dzieci, rabaty dla stałych klientów itd.

Dodaj komentarz