Gdzie się wybrać na wakacje z dziećmi?

Gdzie się wybrać na wakacje z dziećmi?

Spędzanie urlopu z dziećmi to swojego rodzaju wyzwanie. Istotne jest to, by samemu mieć czas na odpoczynek, jak i zapewnić atrakcje maluchom. Właściwie w miejscach gdzie atrakcji nie brakuje i dzieciaki mogą spożytkować swoją energię, rodzice mogę liczyć na chwile błogiego spokoju. Jak się okazuje, fajnych miejsc, polecających się całym rodzinom, nie trzeba daleko szukać. Gdzie zatem w Polsce wyjechać na wakacje z dziećmi?

Udane, rodzinne wakacje!

Piękne krajobrazy, natura, sielska atmosfera, a także odrobina rekreacji sportowych i zabaw, to wszystko, co potrzebne, by rodzinne wakacje były udane. Wówczas jesteśmy gotowi do kolekcjonowania nowych, pasjonujących wspomnień. Warto również, by miejsce docelowe zapewniało nieco prywatności i posiadało podstawowe udogodnienia. W Polsce dostępnych jest kilka szczególnie ciekawych miejsc do rodzinnego wypoczynku!

Pełna uroku i atrakcji Dolina Charlotty!

To wyjątkowy obiekt zlokalizowany w otoczeniu lasów i jezior, w sąsiedztwie z nadmorskim kurortem Ustka. Bliskość natury zdecydowanie sprzyja tu błogiemu wypoczynkowi, ale nie brakuje też atrakcji zarówno dla dorosłych, jak i dzieciaków. Dostępna jest strefa SPA, pub z kręglami i bilardem oraz amfiteatr, którym regularnie odbywają się koncerty, czy też występy kabaretowe. Poza tym to prawdziwy raj dla maluchów! Mają tu dostępne place zabaw, gry planszowe oraz mogą zwiedzić Zoo, Wodne Safari, czy też Fokarium! Całą rodziną można wybrać się na spływ kajakowy lub wycieczkę rowerową.

Columbus Rowy nad Bałtykiem!

Choć obiekt ten znajduje się w tak niewielkiej miejscowości jak Rowy, jest pełne atrakcji. Oczywiście ogromnym atutem ponownie jest otaczająca natura, a tym razem mowa o piaszczystej plaży, bezkresnym morzu Bałtyckim i otaczających, wiecznie zielonych, sosnowych lasach. Przez cały sezon organizowane są liczne animacje dla dzieci: warsztaty artystyczne, zajęcia sportowe, różnego rodzaju spektakle, a nawet dziecięce dyskoteki. To miejsce gwarantuje wiele radosnych chwil, pełne wrażeń przygody i nieocenione wspomnienia.

Centrum Aktywnego Wypoczynku Borek!

Ten ośrodek jest nie lada gratką dla całej rodziny! Zlokalizowany jest na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej w wiosce Borki. Dysponuje bazą noclegową, gastronomiczną i oczywiście rekreacyjną. W ramach relaksu skorzystać można między innymi z kąpieliska, czy też grot solnych. Poza tym dostępne są boiska sportowe, park linowy, mini golf oraz quady i gokardy. Wyjtkowo lubianymi atrakcjami są: Mini Zoo, stadnina koni oraz Świat Solnych Skał, czyli przygodowo-edukacyjny park tematyczny.

Dodaj komentarz